Про компанію

ТМ «Бетіс» - виробник якісних текстильних товарів для немовлят!

Фабрика спеціалізується на розробці та пошитті одягу та аксесуарів для хрещення, одягу та супровідних текстильних товарів для виписки з пологового будинку, на виготовленні повсякденного та святкового одягу для малюків віком від народження до 3-х років,  а також на виробництві домашнього текстилю для всієї родини.

 

У асортименті:

  Все для хрещення - нарядні костюми, крижми, рушники, палантини, аксесуари.

  Демісезонний одяг - костюми, кофти, рукавички, чоловічки, шапочки.

  Для виписки з пологового будинку - колиски, ковдри-конверти, доповнення.

  Домашній текстиль - ковдри, подушки, комплекти постільної білизни, наматрацники, рушники, обмежувачі, кокони, балдахіни.

  Одяг для малюків - кофти, розпашонки, боді, лосини, штани, колготки, піжами, чепчики, пінетки, шкарпетки.

  Одяг для недоношених - костюми, чоловічки, розпашонки, чепчики, нарядний одяг, кокони.

  Святковий одяг - боді, болеро. плаття, костюми, чоловічки, спідниці, чепчики.

  Аксесуари - банти, резиночки, пов'язки для волосся, заколки, краватки, метелики, захисні медичні маски та одноразові костюми для лікарів.

 

У виробництві використовуються тільки якісні та натуральні тканини, найкраща ексклюзивна фурнітура.

Продукція пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу.

ТМ «Бетіс» - це гарантія високої якості текстильної продукції, що понад 15 років тримає топові позиції серед виробників своєї галузі, широко представлена на українському та міжнародному ринку.

 

Наші головні переваги

Про особливості виробництва

Наші дизайнери виробили свій неповторний стиль в одязі для новонароджених з урахуванням досвіду і бажань батьків. Ми висловлюємо свою любов до дітей в наших виробах. Одяг для новонароджених нашого виготовлення є максимально комфортним для малюка, а також практичним у використанні. Ми відстежуємо кожен етап технологічного процесу пошиття виробів, від білизни до крихітної трикотажної шапочки. У підприємства є свій принцип відбору кадрів, своя філософія роботи. Завдяки поєднанню бездоганної якості, продуманих до дрібниць конструкцій, - наші вироби завоювали популярність на українському ринку, та задовольняють вимоги найвибагливіших покупців.

Щорічно компанія BetiS приймає участь у всесвітньо відомих виставках

ТМ « Бетіс» - постійний учасник головних міжнародних та всеукраїнських виставок індустрії дитячої моди. Зустрічі з партнерами і споживачами дозволяють ще краще зрозуміти потреби клієнта, і максимально відповідати очікуванням покупця. Продукція компанії Betis щорічно бере участь у Міжнародному форумі дитячого одягу Baby Expo, і демонструє продукцію на виставці дитячої моди Baby Fashion. Це дозволяє дотримуватися самих останніх модних тенденцій, при виробництві товарів для дітей.

Яскравий фірмовий стиль запорука презентабельності продукції

Індивідуальна фірмова упаковка забезпечує впізнавання продукції ТМ «Бетіс» до того ж, презентабельний товар значно підвищує довіру клієнта. Наша продукція має ідеальний вигляд.

 

Нашу продукцію обирають найвідоміші магазини країни